Technik mechanik budowa i eksploatacja silników spalinowych
ozdobnik Technik mechanik
budowa i eksploatacja
silników spalinowych

Kim jesteśmy?

Firma Royal-Star z siedzibą w Dębicy, w związku  z prężnie rozwijającą się działalnością w  branży lotniczej, w oddziale w Mielcu (Royal-Star Aero, przy ul. Lotniskowej 16, 39-300 Mielec)  rozpoczyna rekrutację na następujące stanowiska pracy:

"Technik mechanik budowa i eksploatacja silników spalinowych"

Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole jeśli:

Jakie zadania czekają Cię na stanowisku?

Co oferujemy na stanowisku pracy?

Rozwijaj doświadczenie pod skrzydłami renomowanej firmy lotniczej Royal-Star. Zatroszczymy się o rozwój Twojej kariery lotniczej.

Siedziba główna: Royal-Star, ul. Drogowców 7. 39-200 Dębica

Miejsce wykonywania pracy: Royal-Star Aero, ul. Lotniskowa 16, 39-300 Mielec

Prześlij do nas swoje CV na adres: praca@royal-star.pl z dopiskiem stanowiska pracy.

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.royalstaraero.pl

*Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

W CV prosimy o zawarcie informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji prowadzonej przez Royal-Star, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Royal-Star moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."