O Royal-Star
ozdobnik
O firmie
ROYAL-STAR

Royal-Star to firma stworzona z pasji do lotnictwa i wieloletniego doświadczenia dyrekcji firmy Royal- Star w branży. W 2003 roku zdecydowaliśmy się zaistnieć na rynku lotniczym jako Ośrodek Szkolenia Royal-Star AERO. W tym celu zatrudniliśmy doświadczoną kadrę instruktorów samolotowych, dla których lotnictwo jest życiową pasją. Od tamtej pory dokładamy wszelkich starań aby prowadzone szkolenia kojarzone były z wysokim profesjonalizmem, niezawodnością, przyjazną atmosferą oraz zapałem do działania, charakterystycznym dla młodej i charyzmatycznej załogi. Royal-Star AERO to nr 1 wśród ośrodków szkolenia lotniczego w Polsce.

W roku 2009 uzyskaliśmy Certyfikat PART 145 tworząc koleją markę. Jako Royal-Star Service - świadczymy usługi w zakresie obsługi statków powietrznych, polegające na wykonywaniu modyfikacji, remontów i napraw samolotów i ich komponentów. Doświadczenie związane z remontami i naprawami statków powietrznych pozwoliło nam wyspecjalizować się w świadczeniu szerokiej gamy usług związanych z odbudową i renowacjami samolotów historycznych. Podejmujemy się poważnych i wymagających serwisów oraz remontów zabytkowych samolotów dla właścicieli prywatnych i instytucji zarówno z kraju jak i zagranicy.

W 2013 roku wieloletnia i ciężka praca naszego zespołu zaowocowała uzyskaniem Certyfikatu Przewoźnika Lotniczego (AOC) oraz koncesji na wykonywanie przewozu lotniczego. Jako Royal-Star Jet wykonujemy usługi lotów biznesowych, charterowych, medycznych oraz cargo. Kładziemy dużą uwagę na wykonywanie operacji lotniczych, dzięki którym bezustannie podnosimy poziom usług oraz bezpieczeństwo w naszej działalności, zarówno na etapie szkolenia jak i przewozu lotniczego.

Jako liderzy niezawodnych rozwiązań w lotnictwie uzupełniamy działalność firmy o Royal-Star Manufacture - wyspecjalizowany dział zajmujący się produkcją części i komponentów lotniczych z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego. Zatrudniamy najlepszych inżynierów ds. lotnictwa. Skrupulatne prace, których się podejmujemy, przeprowadzane są ze szczególną dbałością o szczegóły, co przedkłada się na owocne rezultaty i zadowolenie klientów.

O Royal-Star

 

Lider niezawodnych rozwiązań w lotnictwie.