Instruktor praktycznego szkolenia samolotowego FI(A)
ozdobnik

Kim jesteśmy? Royal-Star Aero to Ośrodek Szkolenia Lotniczego z Mielca, istniejący od 2003r, stworzony z pasji do lotnictwa i wieloletniego doświadczenia dyrekcji firmy w branży. Zatrudniamy doświadczoną kadrę instruktorów samolotowych, dla których lotnictwo jest życiową pasją. Royal Star Aero dokłada wszelkich starań, aby organizowane w ośrodku szkolenia kojarzone były z wysokim profesjonalizmem, niezawodnością, przyjazną atmosferą oraz zapałem do działania, charakterystycznym dla młodej i charyzmatycznej załogi. W związku z dynamicznym rozwojem Ośrodka Szkolenia Lotniczego Royal-Star Aero rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:

   Instruktor praktycznego szkolenia samolotowego FI(A)

Wymagane kwalifikacje:

  Zakres obowiązków:

Na stanowisku pracy oferujemy:

Miejsce pracy: Royal-Star Aero, ul. Lotniskowa 16, 39-300 Mielec

Prześlij do nas swoje CV na adres: praca@royal-star.pl z dopiskiem stanowiska pracy.

*Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Klauzula Informacyjna o Przetwarzaniu Danych Osobowych RODO:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do P.P.H.U. Royal-Star zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez  P.P.H.U. Royal-Star  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info@royal-star.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.